ENVI HELPDESKENVI Helpdesk

O portálu

EnviHELP -  Jak v EnviHELP získám informace?

Zveřejněno: 8.1.2013
Na Portálu EnviHELP naleznete celou řadu užitečných informací, zde jsou uvedeny 3 základní způsoby přístupu k informacím. Na této stránce také naleznete tipy pro práci s aplikací EnviHELP a doporučení, jak ve kterých případech dotazování postupovat.

 

1.   Články na portálu

Portál EnviHELP je tématicky rozdělen do několika základních oblastí životního prostředí. Zde jsou zpřístupňovány informace o aktuálním dění v rámci této oblasti.

 

2.   Prohledávání znalostní báze

Pokud zde nenaleznete co hledáte, máte další možnost přístupu k potřebným informacím, a to prostřednictvím znalostní báze EnviHELP. V této části portálu je k dispozici rozsáhlá databáze metodických informací, ve kterým má uživatel možnost filtrovat a vyhledávat potřebné informace různými způsoby.

 

3.   Položení dotazu odborníkovi na životní prostředí

Pokud ani ve znalostní bázi není k dispozici požadovaná informace, zašlete svůj dotaz odborníkovi, který zajistí kvalifikovanou odpověď.

 

 

Registrace uživatele

V případě, že jste registrovaným uživatelem ISPOP, není nutné provádět další registraci. Přístupové údaje jsou společné pro oba systémy. Uživatel zaregistrovaný do ISPOP má možnost posílat dotazy do helpdeskové aplikace EnviHELP bez nutnosti provádět další registraci, tzn. použije stejné jméno a heslo, jako má do ISPOP.

POZOR: Opačný postup není možný, tzn. uživatel, který byl zaregistrován v rámci helpdeskové aplikace EnviHELP musí provést řádnou registraci do systému ISPOP.

 

Vyplňování popisu při zadávání dotazu

Při vyplňování dotazu dbejte na to, abyste uvedli všechny potřebné informace. S chybným nebo nedostatečným vyplněním popisu jsou spojeny zdlouhavé doplňující dotazy se strany operátorů Environmentálního helpdesku. Pro kvalitní zpracování odpovědi je nutné uvést dostatek vstupních informací.

Pro komunikaci ohledně problematiky ISPOP se doporučuje vyplnit IČO, operátor má jednodušší práci při ověřování Vašeho problému.

 

 Kontrola e-mailové adresy ve svém účtu

Při zadání e-mailové adresy při registraci dbejte na to, aby tato adresa byla vyplněna správně a bezchybně. Na tuto adresu budou chodit notifikace ze systému o zpracování odpovědi na Váš dotaz, popřípadě doplňující dotazy od operátorů Environmentálního helpdesku.

Pokud využíváte stejné přístupové údaje do ISPOP a tato registrace Vám v minulosti byla vytvořena automaticky, proveďte ve vlastním zájmu kontrolu svých identifikačních údajů, zejména tedy e-mailové adresy.

 

 

 

 

Aktuality

21.9.2021

Odstávka ISPOP a nedostupnost navazujících systémů dne 22. 9. 2021 Více

22.7.2021

Změna sídla a názvu provozovatele EnviHELP Více

31.3.2021

Nedostupnost systému EnviHELP dne 6.4.2021 Více

Logo CENIA
Logo ISPOP
Logo SEPNO